צוות

ל"פסיפס" מומחיות בגורם האנושי בעולמות עתירי סיכון ובהכשרת צוותי משימה שמחיר טעותם גבוה במיוחד. בשנים האחרונות פעלה פסיפס בקרב צוותים רפואיים מגוונים, לרבות צוות האגף לנשים ומיילדות במרכז הרפואי מאיר, מרפאות סוכרת בבתי חולים ובקהילה, צוות בית החולים ליולדות ליס-איכילוב, היחידה לרפואה משלימה במרכז דווידוף בבלינסון, סגל בית הספר לסיעוד שיינבורן-איכילוב, צוות הפגייה במאיר, היחידה האורטופדית בשניידר ועוד. פסיפס השתתפה לאורך השנים בהנחיית כנס אשקלון לבטיחות הטיפול של הר"י, נמנית על סגל המרצים של הקורס לבטיחות הטיפול של אוניברסיטת בן גוריון, והציגה בכנס המדעי הראשון של הפורום הישראלי לבטיחות הטיפול.

ד"ר אריאל להמן

היא פסיכולוגית ארגונית בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  שמשה כיזמית וכמנכ"ל משותף של חברת תוכנה בריטית שפתחה טכנולוגיה רשומת-פטנט לתקשורת פנים ארגונית.  כתבה את ספר הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בנושא תהליכים בקבוצות. בעלת ניסיון עשיר ומגוון בהנחיית קבוצות והעצמת צוותים. הייתה שותפה להקמת המחלקה החינוכית באגודה לזכויות האזרח.  במקביל לעבודתה כפסיכולוגית עוסקת בכתיבת סיפרות למבוגרים ולילדים, ופרסמה את "אובססיה זה שם של בושם" (קובץ סיפורים), "עד העונג הבא" (רומאן) ו"שלושה גמדים מחפשים חבר" (ספר ילדים) בהוצאת הקיבוץ המאוחד. 

ariel.png
gil.png

גיל רגב

אלוף (במיל), עשה שירות ארוך ומגוון כטייס קרב בחיל האוויר במהלכו פיקד על דורות של לוחמים אוויריים במצבי רגיעה ומלחמה. בין תפקידיו הבולטים: פיקוד על טייסת פאנטום, פיקוד על בסיס "נבטים" וראש להק כ"א בחיל האוויר. בתפקידו האחרון שימש כראש אגף כח אדם במטה הכללי. מומחה בתחום המשאב האנושי בעיקר במצבי לחץ קונפליקט ומשבר. את לימודיו הצבאיים עשה בבית הספר ללוחמה אווירית של חיל האוויר האמריקאי . Air  War College את השכלתו האקדמית בתחום היסטוריה צבאית ומנהל ציבורי רכש באוניברסיטת אלבאמה AUBURN ארה"ב. בוגר קורס מנהל לבכירים AMP באוניברסיטת הרוורד.