צוות

ל"פסיפס" מומחיות בגורם האנושי בעולמות עתירי סיכון ובהכשרת צוותי משימה שמחיר טעותם גבוה במיוחד. בשנים האחרונות פעלה פסיפס בקרב צוותים רפואיים מגוונים, לרבות צוות האגף לנשים ומיילדות במרכז הרפואי מאיר, מרפאות סוכרת בבתי חולים ובקהילה, צוות בית החולים ליולדות ליס-איכילוב, היחידה לרפואה משלימה במרכז דווידוף בבלינסון, סגל בית הספר לסיעוד שיינבורן-איכילוב, צוות הפגייה במאיר, היחידה האורטופדית בשניידר ועוד. פסיפס השתתפה לאורך השנים בהנחיית כנס אשקלון לבטיחות הטיפול של הר"י, נמנית על סגל המרצים של הקורס לבטיחות הטיפול של אוניברסיטת בן גוריון, והציגה בכנס המדעי הראשון של הפורום הישראלי לבטיחות הטיפול.

ד"ר אריאל להמן

ד"ר אריאל להמן היא פסיכולוגית חברתית ארגונית בעלת ניסיון עשיר ומגוון בייעוץ והעצמת צוותים. מלמדת את קורס עבודת הצוות בתוכנית ללימודי תואר שני במחלקה לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה. במקביל לעבודתה כפסיכולוגית אריאל היא סופרת ופרסמה עד כה 7 ספרים, כולל "אובססיה זה שם לבושם" (קובץ סיפורים), "עד העונג הבא" (רומאן) ו "שלושה גמדים מחפשים חבר" (ספר ילדים) שראו אור בהוצאת הקיבוץ המאוחד. ספרה האחרון של אריאל,  "24/7 - ישראלים מעוררי השראה" הוא פרויקט תיעודי אומנותי שנוצר במשותף עם הצלם אלדד רפאלי לקראת יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל וניתן כשי למצטייני הנשיא. אריאל היא בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  www.ariellelehmann.com

ariel.png
gil.png

גיל רגב

אלוף (במיל), עשה שירות ארוך ומגוון כטייס קרב בחיל האוויר במהלכו פיקד על דורות של לוחמים אוויריים במצבי רגיעה ומלחמה. בין תפקידיו הבולטים: פיקוד על טייסת פאנטום, פיקוד על בסיס "נבטים" וראש להק כ"א בחיל האוויר. בתפקידו האחרון שימש כראש אגף כח אדם במטה הכללי. מומחה בתחום המשאב האנושי בעיקר במצבי לחץ קונפליקט ומשבר. את לימודיו הצבאיים עשה בבית הספר ללוחמה אווירית של חיל האוויר האמריקאי . Air  War College את השכלתו האקדמית בתחום היסטוריה צבאית ומנהל ציבורי רכש באוניברסיטת אלבאמה AUBURN ארה"ב. בוגר קורס מנהל לבכירים AMP באוניברסיטת הרוורד.